Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumumuz vizyonu gereği, topluma ve bireye kattıklarıyla örnek bir eğitim teşkil edebilmeyi amaçlamıştır. Kurumumuzun ve geleceğimizin mihenk taşları öğrencilerimizin doğru ve nitelikli bir eğitimi hak ettiklerini düşünüyoruz. Onlara en doğru ve en faydalı eğitimi verebilmek için kapasitemizi üst sınırlarda tutmadan ilgi ve özveriyle onlara ulaşabilmek için sınıflarımızın öğrenci sayılarını olabildiğince az tutmaya çalışıyoruz.

Bu ufak dokunuşun bile bir öğrenciyi ne kadar etkileyebileceğini biliyoruz. Öğretmenle daha çok diyalog halinde olabilme, daha özel hissetme ve ilginin belli bir bölüme değil tüm sınıfa yetebileceği düşüncesi bizi  “Yeterli öğrenci , nitelikli eğitim” felsefesine itmiştir. Uzman eğitim kadromuzla yürüttüğümüz bu felsefeyi destekliyoruz. Eğitimi daha özele indirdikten sonra niteliğini geliştirmek için alanında uzman birçok öğretmeni eğitim anlayışımızın merkezine alıyoruz. Öğretmenlerimizin tüm hünerlerini sergileyebileceği yoğunlaştırılmış bir ders programıyla öğrencilerimizi eğitim hayatımızın içine alıyoruz.

Derslerde işlenen nitelikli eğitimlerin yanı sıra etüt imkânı ile öğrencimizin kafalarındaki soru işaretlerini yok ediyoruz. Öğrencilerimize daha iyi çalışma ortamını sağlamak için sessiz kütüphanemizi etkin bir şekilde kullanıyoruz. Verdiğimiz kaliteli yayın desteği ve haftalık uyguladığımız deneme sınavlarımızla başarılarının nabzını tutuyoruz.

Eğitimi en iyi şekilde alabilmeleri için verdiğimiz tüm çabaların yanı sıra; ödev kontrolü, eğitim koçluğu ve PDR uzmanı desteğiyle aldıkları eğitimin kalitesinden emin olmayı ve bu zorlu yolda gerek velilerimizin gerek öğrencilerimizin psikolojilerine iyi dokunuşlar yaparak öğrencilerimizi doğru yola sevk etmeyi amaçlıyoruz.  Güzel ve aydınlık bir gelecek için doğru yerde olduğunuzdan şüphe etmeyin istiyoruz. Aydınlık bir gelecek için ışıkları açın diyoruz.

Hakkımızda